Jak to u nás chodí

S kým budete jednat?

Na recepci je přítomna pracovnice recepce. Pracovník recepce neposkytuje poradenství, může Vás však objednat a zprostředkovat Vám kontakt s poradcem.

V poradně působí čtyři poradkyně:

  • Mgr. Ivana Měrková (poradenská pracoviště: Vsetín, Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Valašské Klobouky)
  • Mgr. Lucie Kašíková (poradenská pracoviště: Vsetín, Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Valašské Klobouky)
  • Mgr. Soňa Zelíková (poradenská pracoviště: Bystřice pod Hostýnem, Valašské Klobouky)
  • Mgr. Petra Maliňáková (poradenské pracoviště: Vsetín)

Poradci jsou sociální pracovníci a splňují kvalifikační předpoklady dle zákona o sociálních službách. Poradkyni si není možné zvolit.

Jak postupovat?

Objednejte se do poradny ve Vsetíně. Telefonicky (tel. +420 774 262 243) nebo osobně kontaktujte naše pracovníky a dohodněte si termín konzultace. Bez objednání k nám můžete přijít v pondělí dopoledne mezi 9:00 - 11:30 hod. nebo ve středu odpoledne mezi 13:30 - 16:00 hod. Na kontaktní pracoviště (Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Bystřice pod Hostýnem, Valašské Klobouky) se dostavte bez objednání.

Dostavte se na konzultaci. Ve sjednané době nebo v době vyhrazené pro neobjednané osoby se osobně dostavte na domluvenou schůzku. Můžete přijít sami nebo s doprovodem. Poradce vám bude k dispozici a pokusí se společně s Vámi řešit Váš problém. Poradenství je poskytováno pouze na základě informací a dokumentů, které nám poskytnete. Na základě těchto informací se s Vámi poradkyně dohodne na konkrétním průběhu poskytování služby a dalším postupu. Tuto dohodu můžete kdykoliv změnit. Spolupráci s poradnou můžete kdykoliv ukončit. V poradně Vám poskytneme informace potřebné pro řešení Vašeho problému, vysvětlíme Vám, jaké možnosti máte a jaké důsledky mohou Vaše další kroky mít.

Rozhodnutí o řešení problému, bude však vždy na Vás.

Anonymně a bezplatně. Služby poskytujeme zdarma a anonymně, nemusíte se tedy představovat (z tohoto důvodu se také poradkyně nepředstaví jako první). Všichni pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí.

Využijte služeb poradny opakovaně. Jedna konzultace trvá maximálně 60 minut, v případě termínů bez objednání v pracovišti ve Vsetíně maximálně 30 minut. Budete-li však potřebovat další informace, můžete se na nás opět kdykoli obrátit.

Pokud si nejste jistí, nebojte se zeptat.