Jak to u nás chodí

S kým budete jednat?

Na recepci je přítomna pracovnice recepce. Pracovník recepce neposkytuje poradenství, může Vás však objednat a zprostředkovat Vám kontakt s poradcem.

V poradně působí tři poradkyně:

  • Mgr. Ivana Kovářová (poradenská pracoviště: Vsetín, Velké Karlovice, Nový Hrozenkov)
  • Mgr. Lucie Kašíková (poradenská pracoviště: Vsetín, Velké Karlovice, Nový Hrozenkov)
  • Mgr. Soňa Zelíková (poradenské pracoviště: Bystřice pod Hostýnem)

Poradci jsou sociální pracovníci a splňují kvalifikační předpoklady dle zákona o sociálních službách. Poradkyni si není možné zvolit.

Jak postupovat?

Objednejte se do poradny ve Vsetíně. Telefonicky (tel. +420 774 262 243) nebo osobně kontaktujte naše pracovníky a dohodněte si termín konzultace. Na kontaktní pracoviště (Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Bystřice pod Hostýnem) se dostavte bez objednání.

Dostavte se na konzultaci. Ve sjednané době se osobně dostavte na domluvenou schůzku. Můžete přijít sami nebo s doprovodem. Poradce vám bude k dispozici a pokusí se společně s Vámi řešit Váš problém. Poradenství je poskytováno pouze na základě informací a dokumentů, které nám poskytnete. Na základě těchto informací se s Vámi poradkyně dohodne na konkrétním průběhu poskytování služby a dalším postupu. Tuto dohodu můžete kdykoliv změnit. Spolupráci s poradnou můžete kdykoliv ukončit. V poradně Vám poskytneme informace potřebné pro řešení Vašeho problému, vysvětlíme Vám, jaké možnosti máte a jaké důsledky mohou Vaše další kroky mít. Rozhodnutí o řešení problému, bude však vždy na Vás.

Anonymně a bezplatně. Služby poskytujeme zdarma a anonymně, nemusíte se tedy představovat (z tohoto důvodu se také poradkyně nepředstaví jako první). Všichni pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí.

Využijte služeb poradny opakovaně. Jedna konzultace trvá maximálně 60 minut. Budete-li však potřebovat další informace, můžete se na nás opět kdykoli obrátit.

Pokud si nejste jistí, nebojte se zeptat.