Setkání manažerů sociálních podniků ze Zlínska na workshopu agentury CzechInvest

Setkání manažerů sociálních podniků ze Zlínska na workshopu agentury CzechInvest

Dne 19. 10. 2022 se zástupci společnosti GAZELI servis s.r.o. zúčastnili worshopu, který se konal v regionální kanceláři CzechInvestu ve Zlíně. Workshop byl určený pro ředitele a manažery sociálních podniků a dalších odpovědných firem ve Zlínském kraji.
 
Své zkušenosti nám během celého dne předával pan Petr Kouble, který v minulosti mj. vedl marketingové týmy např. v Kofole, Plzeňském Prazdroji a Campari a který nyní působí jako konzultant brand marketingu a vede různorodé projekty.
 
Zlínskému CzechInvestu se povedlo přitáhnout k podpoře sociálního podnikání pozornost dalších významných regionálních institucí, jako je Krajský úřad Zlínského kraje v zastoupení statutární náměstkyně hejtmana paní Hany Ančincové, Krajská hospodářská komora, Technologické inovační centrum nebo Úřad práce.
 
O výborné občerstvení pro všechny účastníky se postarali v Epes Rabes Catering. Jedná se o občerstvení, které připravují lidé se zdravotním postižením a moc všem chutnalo.
 
Jsme velmi rádi, že jsme se mohli této události zúčastnit a podařilo se nám zde získat cenné informace, které v naší práci určitě využijeme. 

Zpět